Brno 16.-17.8.2003
vypsaný koeficient 2
výsledný 1

- Zdeněk Chlup -

O víkendu 16.-17.srpna se jela v Brně tradiční Veletržní regata, asi nejpopulárnější závod pořádaný brněnským Jachtklubem. Asi vystižnější formulace by byla „měla se jet“. Vítr moc nefoukal, a tak si brněnské sinice našich lodí moc neužily. Přesto se jedna propagační rozjížďka odjela a proto legenda brněnského jachtingu paní Sedláková mohla popřát vítězům.

OPTIMIST (lodí 14)

Ceny za druhé a třetí místo jsou u Audyů díky druhému Danovi a třetí Markétě, oba dva a zároveň všechny ostatní předjel Viktor Teplý.

Další pořadí: 4. Eduard Sláma, 5. Ondřej Teplý, 6. Tomáš Vavruša, 7. Kristýna Šamšulová, 8. Jiří Vavruša, 9. Marek Horáček, 10. Jan Veleba, 11. Anna Holyszewska, 12. Tomáš Otýpka, 13. Jana Otýpková, 14. Marek Sláma

LASER (lodí 8)

Stylem start-cíl vyhrál Michal Bělunek, druhý, hodně nespravedlivě díky poslednímu bočáku, skončil Zdeněk Chlup před třetím Davidem Blateckým.

Další pořadí: 4. Martin Pospíšil, 5. Karel Hrubý, 6. Jan Hlavsa, 7. Petr Zimák, 8. Radek Palisa

FINN (lodí 10)

Tu jednu rozjížďku však jel jen jeden pár lodí, ostatní dávali přednost souboji v klubovně. Zvítězil Michal Hrubý před Jaroslavem Tomkem.

EVROPA (lodí 4)

Trio micek v pořadí Karolina Trenzová, Lenka Crháková a Lucie Pospíšilová předjelo čtvrtého Jana Holotíka.