aktuality
dokumenty
žebříčky
fotogalerie
závody
fórum
odkazy
kontakt
starší čísla
 
Evropa Cup
 
pro uživatele
e-mail
administrace
 
Jakou barvu Lasera preferuješ?
standardně bílou (0x)
0%
sněhově bílou australskou (5x)
71%
modro bílou anglickou (1x)
14%
nějakou pastelku (1x)
14%
VŠECHNY ANKETY
 

Jachtařská sezóna 2020 asi konečně začíná yes, Covid odchází. *** O změnách v CTL lodních tříd Laser a Evropa budu průběžně informovat na těchto stránkách *** Opožděně, ale přeci, přeji krásnou jachtařskou sezónu 2020!!!

07.03.2020: Jachtař roku 2019

V anketě Jachtař roku 2019 získali pěkná umístění Laseristi, Laseristky i bývalá Evropářka :-)

Celý článek na stránkách ČSJ

Výsledky ankety Jachtař roku 2019

Absolutní vítěz
1. Karel Lavický
2. Ondřej Teplý
3. Martin Kubový – Roman Roček

Kategorie muži
1. Ondřej Teplý
2. Karel Lavický
3. Viktor Teplý

Kategorie junioři
1. Jaroslav Čermák – Petr Košťál
2. Tibor Nevelöš
3. Jakub Dobrý – Tereza Dobrá

Kategorie ženy
1. Dominika Vaďurová – Sára Tkadlecová
2. Jana Slívová
3. Johana Nápravníková Kořanová

Kategorie juniorky
1. Alessia Palanti
2. Kristýna Chalupníková
3. Klára Himmelová

Kategorie jachtařský tým
1. TŘI SESTRY SAILING TEAM
2. HEBE
3. BOHEMIA PRAHA

Akce roku
1. MS RS500, Lipno


Na slavnostním vyhlášení byly předány také čestné tituly OLY, udělované olympionikům za tvrdou práci, obětavost a vytrvalost, která je nutná, aby se na olympijské hry sportovci kvalifikovali. Podobně jako titul PhD. si mohou olympionici zobrazovat písmena OLY za svým jménem, jako pravidelnou připomínku jejich postavení ve společnosti, jejich odhodlání podporovat olympijské ideály a usilovně pracovat a soutěžit ve sportu. Tato iniciativa byla zahájena Mezinárodním olympijským výborem v roce 2017 a titul OLY nyní používá již více než 15 000 olympioniků.


Odznaky a certifikáty OLY byly předány těmto sportovcům:
Lenka Vydra Šmídová,třídy Evropa a 470,Sydney 2000, Athény 2004, Peking 2008
Lenka Mrzílková, třída 470, Peking 2008
Michal Maier, třída Finn, Atlanta 1996, Sydney 2000, Athény 2004, Peking 2008, Londýn 2012
Veronika Kozelská Fenclová, třída Laser Radial, Londýn 2012, Rio de Janeiro 2016
Karel Lavický, třída RS:X,Londýn 2012, Rio de Janeiro 2016
Patrik Hrdina, třídy Lechner a Mistral, Barcelona 1992, Atlanta 1996
Martin Trčka, třída Laser, Athény 2004, Peking 2008
Viktor Teplý, třída Laser, Londýn 2012, Rio de Janeiro 2016
Tomáš Malina, třída Mistral, Athény 2004
Renata Srbová (Pospíšilová), třída 470, Barcelona 1992
Radmila Dobnerová (Hacklová) třída 470, Barcelona 1992

ČSJ
 
Český svaz jachtingu
 
Europeclass.cz
 
palavska.com
 
GUL - Neopren.cz
 
Lanex a.s.
 
TPS Centrum
 
Lemur dětem
 
CERE
 
M.B.KERAMIKA
 
AUTOLAKY HRUBÝ
 
Czech Laser Class Association
 
Czech Europe Class Association
 
© Jiří Vyskup 2006
robot