aktuality
dokumenty
žebříčky
fotogalerie
závody
fórum
odkazy
kontakt
starší čísla
 
Evropa Cup
 
pro uživatele
e-mail
administrace
 
V roce 2018 se poprvé vykoupu
na Mlýnech na Pálavské. (3x)
75%
v cizině na Moři. (0x)
0%
v Orlíku. (1x)
25%
doma ve vaně. (0x)
0%
VŠECHNY ANKETY
 

ZNÁME VÍTĚZE ROKU 2017:  Mistři ČR 2017: Laser Standard - Štěpán Novotný; Laser Radial - Jakub Halouzka; Laser 4.7 - Víťa Moučka; Evropa - Marek Směšný *** Vítězové Poháru ČR 2017: Laser Standard - Štěpán Novotný; Laser Radial - Ben Přikryl; Laser 4.7 - Ondřej Müller; Evropa - Marek Směšný .***  Evropa Cup 2017: Máchovo jezero 11.-12.11.2017***KRÁSNÝ ZÁVĚR SEZÓNY VŠEM***

Závody 2017

 Laser Standard 2017

Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
25.8. 27.8 3 Lipno regata Lipno
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
6.5. 8.5. 3 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny
         
3.6. 4.6. 2 Cena Šumavy Lipno
17.6. 18.6. 2 Cena CERE Nechranice - CERE
12.8. 13.8. 2 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT
23.9. 24.9. 2 Švestková regata Jesenice
28.9. 1.10 4 MČR Nové Mlýny
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
20.5. 21.5. 2 Krajský přebor Jesenice
10.6. 11.6. 2 Stříbrná plachetnice Jesenice
17.6. 18.6. 2 O perníkovou chaloupku Seč
8.7. 9.7. 2 Porcelán cup Jesenice
19.8. 20.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
14.10. 15.10. 2 Primátorský štít Praha - Vltava
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
15.4. 16.4. 2 Krajský přebor Brno
22.4. 23.4. 2 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice
17.6. 18.6. 2 Veletržní regata Brno
29.7. 30.7. 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov
7.10. 8.10. 2 Mem. Jana Sedláka Brno
         

Laser Radial 2017

Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
6.5. 8.5. 3 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
29.4. 1.5. 3 Spring cup Nové Mlýny
27.5. 28.5. 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny
17.6. 18.6. 2 Cena CERE Nechranice - CERE
1.7. 2.7. 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko
12.8. 13.8. 2 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT
25.8. 27.8. 3 Lipno regata Lipno
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
11.6. 12.6. 2 Stříbrná plachetnice Jesenice
17.6. 18.6. 2 O perníkovou chaloupku Seč
19.8. 20.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
14.10. 15.10. 2 Primátorský štít Praha - Vltava
         
         
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
15.4. 16.4. 2 Krajský přebor Brno
20.5. 21.5. 2 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza
17.6. 18.6. 2 Veletržní regata Brno
8.7. 9.7. 2 Bermuda cup Slezská Harta
14.10. 15.10. 2 Hlučínská regata Hlučín
         

Laser 4.7 2017

Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
28.9. 1.10. 4 Mistrovství České republiky Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
13.5. 14.5. 2 Pavlovská regata Nové Mlýny
27.5. 28.5. 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny
3.6. 4.6. 2 Cena Šumavy Lipno
10.6. 11.6. 2 Cena Nechranic Nechranice - Tuš.
15.7. 16.7. 2 Bambusová regata Velké Dářko
23.9. 24.9. 2 Švestková regata Jesenice
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
8.4. 9.4. 2 Finn premiera Máchovo jezero
22.4. 23.4. 2 Optimistický Mácháč Máchovo jezero
17.6. 18.6. 2 O perníkovou chaloupku Seč
8.7. 9.7. 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko
19.8. 20.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
14.10. 15.10. 2 Primátorský štít Praha - Vltava
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
15.4. 16.4. 2 Krajský přebor Brno
13.5. 14.5. 2 Májový pohár Velké Dářko
20.5. 21.5. 2 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza
8.7. 9.7. 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko
29.7. 30.7. 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov
14.10. 15.10. 2 Hlučínská regata Hlučín

Evropa 2017

Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
28.9. 1.10. 4 Mistrovství České republiky Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
6.5. 8.5. 3 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny
13.5. 14.5. 2 Májový pohár Velké Dářko
3.6. 4.6. 2 Cena Šumavy Lipno
1.7. 2.7. 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko
25.8. 27.8. 3 Lipno regata Lipno
         
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
15.4. 16.4. 2 Zlatá plachta Barbory Oldřichov
22.4. 23.4. 2 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev
10.6. 11.6. 2 Pohár Hluboké Bezdrev
2.9. 3.9. 2 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero
23.9. 24.9. 2 Švestková regata Jesenice
         
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
22.4. 23.4. 2 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice
10.6. 11.6. 2 Mladý vítr Těrlicko
22.7. 23.7. 2 Mohelnická regata Moravičany
29.7. 30.7. 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov
2.9. 3.9. 2 Hornická regata Žermanice
14.10. 15.10. 2 Hlučínská regata Hlučín

Světový pohár 2017

2017 Sailing World Cup  
21-Jan-2017 2017 Sailing World Cup Series  
22-Jan-2017 SWC Series Round 1 - Miami Miami
23-Apr-2017 SWC Series Round 2 - Hyères Hyeres
04-Jun-2017 Sailing World Cup Final - Santander  

Evropářské závody 2017

PŘEHLED AKCÍ 2017 - EVROPA
4.4.2017 Zimní příprava - Innsbruck  
5.-7.4.2017 Trénink Garda  
8.-10.4.2017 19th Europe Meeting Garda  
15.-16.4.2017 Jarní trénink - Velké Dářko  
15.-16.6.2017 Trénink Kiel  
17.-20.6.2017 Kieler Woche  
3.-7.7.2017 Soustředění - Velké Dářko  
1.-5.7.2017 Open Week - Blanes  
7.-12.7.2017 Mistrovství světa - Blanes  
8.-12.8.2017 Mistrovství Evropy veteráni - Biscarrosse  
11.-18.8.2017 Mistrovství Evropy junioři - Biscarrosse  
8.17 Soustředění - Bezdrev  
28.9.-1.10.2017 Mistrovství ČR - Nové Mlýny  
11.-12.11.2017 Evropa Cup  

Laser Europa Cup Trophy 2017

Event Date Venue
10 March - 12 March, 2017 Europa Cup Slovenia - Koper, Slovenia 
1 April - 3 April, 2017 Europa Cup Switzerland - Lugano, Switzerland 
8 April - 11 April, 2017 Europa Cup France - Hyères, France 
12 May - 14 May, 2017 Europa Cup Lithuania - Kaunas, Sailing school Bangputys, Lithuania 
9 June - 11 June, 2017 Europa Cup Netherlands - Hoorn, Netherlands 
22 June - 25 June, 2017 Europa Cup Romania - EFORIE NORD, Romania 
1 July - 4 July, 2017 Europa Cup Germany - Rostock-Warnemuende, Germany 
25 August - 27 August, 2017 Europa Cup Poland - Dziwnów, Poland 
8 September - 10 September, 2017 Europa Cup Hungary - Balatonfüred, Hungary 
28 December - 31 December, 2017 Europa Croatia - Hvar, Croatia 

Český svaz jachtingu
 
Europeclass.cz
 
Pálavská regata
 
GUL - Neopren.cz
 
TPS Centrum
 
Lemur dětem
 
CERE
 
iRegata.cz
 
M.B.KERAMIKA
 
AUTOLAKY HRUBÝ
 
Sailing Centrum s.r.o.
 
Czech Laser Class Association
 
Czech Europe Class Association
 
© Jiří Vyskup 2006
robot